Author: s***1
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 讚讚讚讚讚讚讚讚讚讚讚讚讚讚讚
顏色: 黑色
尺寸: 均碼
Price: NT$33
| Material | PP |
| Pattern Type | Plain |
| Shapepattern | Rectangular |
| Features | Foldable |
| Ideal for | Men |
| Handle Material | Plastic |
| Hair Type | Straight Hair |
| Bristle Material | Nylon |
| Color | Black |
| Type | Folding Comb |
| Specification | A Piece |
| Batteries Included | No |
| 長度 | 21 cm |
| 寬度 | 2.5 cm |
| 高度 | 2 cm |
| SKU | sbhair18210119078 |
Author: s***1
Date:
Review: 讚讚讚讚讚讚讚讚讚讚讚讚讚讚讚
顏色: 黑色
尺寸: 均碼
Author: 9***d
Date:
Review: 便宜好用,耐用,簡單使用
顏色: 黑色
尺寸: 均碼
Author: 8***9
Date:
Review: 小巧玲瓏設計攜帶方便我喜歡
顏色: 黑色
尺寸: 均碼
Author: h***0
Date:
Review: 很好的質量😍 超快就到了👍 是軟的 有人可以幫忙按贊嗎 想知道按贊可以幹嘛👍👍
顏色: 黑色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.